KONST / Litografier / Färglitografi 12968081
nr 1296 8081
Fritz Axel From
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Fritz Axel From (f. 1925), 1958, Flickor med hopprep. Signerad, numrerad 100/140, daterad 1958, motivet: 40x53 cm
Fritz Axel From, född 1925, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:41:39
150 kr
250 kr
Fritz Axel From
Läs mer om Fritz Axel From